Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Rekonstrukce koupelny

Koupelna jako ze žurnálu

Koupelna jako ze žurnálu

Pořádek a čistota jsou základem zdravého bydlení. Někdy je ale poměrně náročné udržovat krásně čistý dům, protože potřebujete nejen čas, ale i energii. A právě pro tyto případy máme své pomocníky. S takovým parním čističem máte krásně uklizeno za chvíli.

Mám krásně čisto za pár minut

    Pokud chce žena po příchodu z práce ještě uklidit, uvařit nebo stihnout cokoliv dalšího, bude na konci dne vyčerpaná. Chytrá žena si ale umí poradit a vezme si na pomoc parní čistič. Díky tomuto přístroji je úklid rychlejší a zároveň daleko důkladnější. Díky páře odstraníte nečistoty i nechtěné bakterie a plísně, takže váš dům bude prostý nečistot. A vy můžete klidně doma volně dýchat, protože budete bydlet ve zdravém prostředí.

Je libo mop?

    Na trhu se objevuje hned několik parních čističů, které vám nabízejí své služby. Najdete mezi nimi ale mnoho rozdílů nejen v ceně, ale také ve tvaru a kvalitě daného přístroje. Parní mop a ruční čistič BLACK and DECKER vzhledem připomíná klasický mop, ovšem jeho funkce jsou daleko lepší. Dokáže dokonale vyčistit veškeré povrchy a to jen pomocí páry. To znamená, že už se nemusíte bát podráždění pokožky od sava či jiných agresivních chemikálií. Bez nich se zvládnete zbavit bakterií a dokonce i plísní, což představuje náročný úkol například v koupelně nebo na záchodě. Díky tomu, že lze jednoduše nastavit množství páry, s mopem zvládnete jak běžný úklid, tak i dlouhou zanedbanou špínu.

Máme stroje jako profesionálové

    Dalším velice oblíbeným typem je parní čistič Nilfisk, což lze považovat za přístroj pro odborníky. A to nejen díky jeho vzhledu, ale také materiálu, z kterého je tento stroj vyroben. Vzhledem k tomu, že jeho vnitřní konstrukce je celá z nerezu, garantuje vám dlouholetou péči o čistou domácnost. Stejně jako mop i tento čistič nepotřebuje k čištění žádné chemikálie, protože vysoká teplota si poradí se vším. Další velkou výhodou je, že vám přístroj nepřináší žádné další náklady -  jediné, co od vás bude chtít je voda.

Čistá nejen koupelna

    Všichni kladou největší důraz na čistou koupelnu a záchod, protože to jsou místnosti, kde se drží vlhkost a to je perfektní prostředí pro bakterie. Ovšem čistota je důležitá v každém prostředí, kde žijete. A v tomto se skrývá největší kouzlo parního čističe, protože vám pomůže nejen s koupelnou, ale také s kuchyní či dřevěnou podlahou. Dokonce stačí jen vyměnit nástavce a stane se z něj i čistič oken a nebojí se ani vašich grilů. Nakonec se vám z parního čističe vyklube všestranně použitelný pomocník do domácnosti.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe