Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 

Rekonstrukce koupelny

koupelna

Často je koupelna při vybavování jednotlivými přístroji opomíjena, ale i v ní byste měli udržovat zdravé vnitřní prostředí a zjednodušovat si život různými moderními vychytávkami.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Koupelna jako ze žurnálu

Pořádek a čistota jsou základem zdravého bydlení. Někdy je ale poměrně náročné udržovat krásně čistý dům, protože potřebujete nejen čas, ale i energii. A právě pro tyto případy máme své pomocníky. S takovým parním čističem máte krásně uklizeno za chvíli.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nepodceňujte výběr a údržbu koupelnové baterie

 Jak poznáte, že je páková baterie kvalitní? Klíčový je typ kartuše, která se skládá ze dvou keramických destiček s otvory umístěnými proti sobě. Zdvihání a otáčení páky tyto destičky posouvá a reguluje průtok vody. Dalším kamínkem v mozaice kvality je materiál těla baterie. K tomu nejlepšímu patří mosaz – nejenže odolá vlhku, ale vydrží také nadměrnou zátěž. Pokud je mosazný výlitek poniklovaný, je ještě odolnější. Za pozornost však stojí také ušlechtilá ocel. Je odolná, hygienická, dlouho vydrží a vypadá dobře.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Nová koupelna! Za kolik?

Je to dost peněz – sto tisíc korun za nové bytové jádro. Existují však i jiné možnosti než kompletní Rekonstrukce, kdy není nutné bourat stěny. Na novou koupelnu pak stačí i třicet tisíc korun. Když se rekonstruuje bytové jádro, je všude spousta nepořádku a hluku. Není divu, že se do toho někomu nechce uklízet nábytek, koberce a další věci. Stavební práce, tedy rozbourání starých stěn a postavení nových, navíc představují v rozpočtu přestavby nemalou položku. Takže mnoho lidí hledá řešení, jak mít hezkou koupelnu, aniž to stojí 100 tisíc a je nutné žádat o stavební povolení.

Detail DISKUTOVAT (9 příspěvků)

Krásná i praktická koupelna – jak na to?

Charakter celé koupelny zásadním způsobem udává např. dlažba, proto správný výběr může mít jednu z klíčových úloh v celém interiéru. Jaký typ a jakou barvu vybrat… a za kolik? Jak nám mohou pomoci nejrůznější moderní a stylové „vychytávky“ jako jsou listely či středové dekory? Nezanedbejte správný výběr a sladění prvků koupelny a vytvořte si koupelnu snů přesně podle svých představ. Někdy k tomu postačí jen pár levných typů!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Rekonstrukce koupelny

Znáte to asi všichni, kdo obýváte, či aspoň nějaký čas jste obývali panelákový byt, který ukrýval v různých podobách a materiálech provedené jádro, sestávající z malé koupelny a ještě menšího WC. Tento prostor se při rozmachu automatických praček smrskl na jakousi úzkou nudli mezi umyvadlem, vanou a právě pračkou.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Rekonstrukce koupelny krok za krokem

Koupelny starých bytů ani umakartová jádra panelákových koupelen už dávno nevyhovují požadavkům moderní domácnosti. Rekonstrukce je často jedinou cestou, jak problémy vyřešit. Nabízíme recept, jak postupovat.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Koupelny v panelových bytech jsou navzdory svým minimálním rozměrům nejuniverzálnějšími hygienickými místnostmi vůbec. Slouží jako pohotovostní koupelna při vstupu do bytu, rodinná koupelna pro hygienu všech členů domácnosti, fungují jako prádelna, slouží i hostům.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jaký je postup při rekonstrukci koupelny?
Rozhodli jste se, že se konečně pustíte do dlouho plánované rekonstrukce koupelny? Abychom Vám ušetřili alespoň část starostí, na následujících řádcích přinášíme návod, jak v náročném procesu rekonstrukce postupovat!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe