Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 

Koupelnový nábytek

Bytové zařízení v Mexen: Dobrodružství ve světě komfortu

Vybavení Koupelny a Kuchyně

Když se řekne bytové zařízení, první na mysli přichází koupelna a kuchyně. U nás najdete vše od koupelnové keramiky, van, sprch až po kuchyňské baterie, granitové dřezy a dávkovače tekutého mýdla. Všechno toto vybavení zajišťuje, že se vaše koupelna i kuchyně stanou nejen funkčními, ale i stylovými prostory.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Do koupelny patří jednoduchý nábytek, který zaujme na první pohled

V koupelnách se většinou potýkáme s nedostatkem prostoru, přesto tu chceme mít potřebný komfort pro osobní hygienu i relaxaci. Nábytek často vybíráme podle místa, které tu zůstane vedle umyvadla, vany nebo sprchového koutu, pračky a koše na prádlo.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jaký nábytek do koupelny? Dřevěný!
Dřevěný nábytek v koupelně? Skeptici kroutí hlavou: „Nabobtná a rozpadne se.“ Odborníci oponují: „Když dostane správný obleček, může tam spolehlivě sloužit dlouhou dobu.“


 

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Nábytek do koupelny: Jaký materiál vybrat?
Váháte, zda do koupelny pořídit volně stojící kusy nábytku, nebo vestavěné skříně Komandor.cz? Záleží i na výběru materiálu. Nábytek do koupelny musí být totiž perfektně chráněn proti vlhkosti.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jdeme nakupovat koupelnový nábytek

Je třeba si uvědomit, že koupelnový nábytek patří i do malé koupelny,  je snadné vyvrátit pochybnosti, že v malé koupelně se s nábytkem už vůbec nevejdeme. Zkušenosti jasně napovídají, že například skříňka pod umyvadlem prostor paradoxně uvolní, protože nabídne odkládací prostor na věci, které jsou zpravidla uskladněny ve výškách od pasu výš. Prostor na pohyb v koupelně se tudíž výrazně zvětší, nemluvě o estetickém řešení. Řada drobnějších předmětů – hygienické prostředky, vysoušeče a holicí strojky se ukryjí před zraky nepovolaných, čímž se poněkud utlumí nepříjemné pocity uživatelů koupelny z narušení intimního prostředí, kterého se nechtěně dopouštějí hosté a návštěvy.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Koupelnový nábytek visí - jak praktické!

V koupelně sice nejvíce využíváme umyvadlo, toaletu a sprchový kout či vanu, ovšem ani zde se neobejdeme bez úložných prostorů. Podle velikosti prostoru můžeme buď zvolit věšáky a police, nebo se rozhodnout pro praktičtější uzavřené koupelnové skříňky.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vybíráme koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek se vyrábí již od šířky 45 cm a je vhodný do malých místností či bytových jader. Pokud máte ale koupelnu prostornou, neváhejte využít nábytku v šířkách od 140 až 200 cm. U sestav disponujících většími rozměry doporučujeme instalovat dvojumyvadlo s odkládací plochou. Důležitá je také využitelná...

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe