Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 

Sprchové kouty

Sprchové sety aneb pohodlí a finanční úspora v jednom

Plánujete si, jak zařídíte svůj nový byt? Pozornost byste neměli věnovat jen obývacímu pokoji a ložnici, protože velmi důležitá je i koupelna. Pravda, netrávíte v ní většinu dne, ale čas, v němž ji budete potřebovat, by měl být strávený příjemně a užitečně. Sprcha, líčení a holení, ale také relaxace od všedních starostí ve vaně plné pěny, to vše nabídnou moderní koupelny. Jak by měl vypadat sprchový set, který jste vždycky chtěli? Odpověď je snadná, protože s možnostmi dnešního trhu dostanete k dispozici celou řadu variant.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak si správně vybrat sprchovou zástěnu

Budujeme koupelnu od píky nebo "jen" ladíme detaily? Výsledky vašeho snažení při rekonstrukci či budování koupelny nejsou dány jen investovanou částkou ale zejména tím, zda se musíe držet svávajího stavu (například bydlíte-li v pronájmu a rozsáhlejší stavební úpravy jsou mimo diskusi či se vám nechce do cizího majetku příliš investovat) nebo  zda si budujete místo vlastní relaxace a jediné čím jste omezeni je velikost prostoru. V obou případech pro vás máme několik tipů.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Moderní sprchové kouty vyhoví i náročným požadavkům

Sprchový kout patří ke standardnímu vybavení koupelny. V malém prostoru obvykle ani jinou možnost nemáme, zato ve větších koupelnách si dopřejeme kromě vany i sprchování. Je jen na nás, jaký sprchový kout si vybereme. Jak vybrat správně?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vybíráte sprchový kout? Zkuste sprchový test!

Jak si vybíráte sprchu a sprchový kout? Většinou jsou odpovědi na tyto otázky jednoznačné a lidé uvádějí, že ten či onen sprchový kout se jim jednoduše "líbí". Pokud si ale chcete své budoucí sprchování opravdu užít, pak si vše dopředu vyzkoušejte. Někteří výrobci a prodejci již delší dobu nabízejí takzvané sprchové testy, které jsou simulátorem fungování vybíraného sprchového koutu a zejména jeho rozměrů. Jinými slovy: je to o komfortu a bezpečí. A to za to stojí.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vybíráme sprchový kout

Sprchování je pro běžnou denní hygienu výhodnější, rychlejší, praktičtější a z hlediska úspory vody ekonomičtější. Sprcha totiž šetří čas i peníze, protože spotřebujeme několikanásobně méně vody než při koupání. Vstup do sprchového koutu je také snazší a bezpečnější než do vany, což ocení starší a nemocní lidé. Proto je dnes sprchovací zařízení neodmyslitelnou součástí každé moderní koupelny. Zabírá mnohem méně místa a často i vanu zcela nahrazuje.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak vybrat mezi sprchovými kouty?

Je známo, že sprchování šetří nejen čas, ale také peníze. Je ekonomicky výhodnější než koupání, protože právě při sprchování nespotřebujete tolik vody, jako v plně napuštěné vaně. V mnoha domácnostech zvolíme pro každodenní hygienu raději sprchování a koupel ve vaně si dopřáváme o víkendech, kdy nejsme omezeni časem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak na sprchový kout?

Jednou z nejdůležitějších vlastností sprchového koutu by měl být dostatek prostoru, který zaručí pohodlnou očistu těla. V porovnání s vanou má své nevýhody. Například nemůžete si pohodlně sednout a relaxovat. Pravda, pokud nemáte dostatečně prostorný sprchový kout, představa tureckého sedu ve sprchové vaničce je trochu směšná.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe