Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Rekonstrukce koupelny

Moderní přístroje do koupelny

koupelna

Často je koupelna při vybavování jednotlivými přístroji opomíjena, ale i v ní byste měli udržovat zdravé vnitřní prostředí a zjednodušovat si život různými moderními vychytávkami.

 

Ventilátor

Stejně jako patří do kuchyně digestoř, nepostradatelnou součástí koupelny by měl být ventilátor. Správně zvolený typ totiž zabrání nárůstu vlhkosti vzduchu, a tím předejde vzniku plísní a nepříjemného zápachu. Stačí, když ho budete automaticky používat při a po sprše nebo koupeli.

Při jeho nákupu se zaměřte na vzduchový výkon, který udává objem vzduchu, který je ventilátorem vyměněn za jednu hodinu provozu. Zda vyberete axiální nebo radiální se rozhodnete podle toho, kam povede ventilační potrubí.

moderní přístroje do koupelny

 

Vytápění koupelny

Jestliže nemáte v koupelně klasické topení či oblíbený žebřík, můžete sáhnout po přídavném topidle. Na výběr jich máte hned několik – karbonový zářič, infrazářič či keramické topidlo.

Nejoblíbenějšími jsou klasické infrazářiče, jejichž velkou předností je rychlé a úsporné vytápění. Přesně takové, které potřebujete do koupelny, ve které se zdržujete relativně krátkou dobu, a tedy se nevyplatí dražší řešení vytápění. Topení infrazářičem má mnoho dalších výhod, kterými jsou například pozitivní vliv infrazáření na zdraví či ochrana před vysokou vlhkostí a vznikem plísní.

 

Doplňky do koupelny

Ve chvíli, kdy si již ve své koupelně zajistíte zdravé vnitřní prostředí, myslete také na věci, které by vám mohly zjednodušit život. Příkladem může být nástěnný dávkovač mýdla, a to ideálně bezdotykový, který pomáhá snižovat výskyt bakterií v domácnosti. V něm zabudovaný infračervený senzor bude reagovat na přítomnost rukou a indikátor vás zase upozorní na nedostatek náplně.

Zvýšit komfort ve vaší koupelně si můžete také díky osoušeči rukou. Určitě oceníte rychlé osušení teplým vzduchem a konec neustálého přemýšlení, co s mokrými ručníky. Na výběr máte z osoušečů manuálních a automatických. Zatímco u manuálního budete muset k osušení rukou zapnout tlačítko, automatický typ se spustí díky zabudovaným senzorům sám.

Osoušeč rukou, který znáte zejména z veřejných prostor, najde určitě své uplatnění i ve vaší koupelně.

To může najít také nástěnný fén, se kterým jste se jistě setkali při návštěvě některého z hotelů. Jedná se o praktické řešení, protože nebudete již muset přemýšlet, kam jste fén odložili, a zároveň se vám nikde nebude povalovat. Bude vám vždy po ruce a připraven k použití.

Sami vidíte, že moderní koupelnové přístroje nepatří jen do hotelů, který si vyberete vy?

 

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

http://www.ventilatory-shop.cz/

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe