Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny krok za krokem

Rekonstrukce koupelny krok za krokem

Koupelny starých bytů ani umakartová jádra panelákových koupelen už dávno nevyhovují požadavkům moderní domácnosti. Rekonstrukce je často jedinou cestou, jak problémy vyřešit. Nabízíme recept, jak postupovat.

Ingredience, ze kterých můžete vařit:
- konzultace s odborníkem
- návrh designu
- stavební příprava
- realizace

Rozhodnutí

Pokud se rozhodneme zrekonstruovat koupelnu, je dobré obrátit se na odborníka, který posoudí stav technologického zázemí stávající koupelny a doporučí možné varianty řešení. Jsou v podstatě dvě cesty, jak přistoupit k rekonstrukci. V případě starých bytů, kde toaleta bývá často někde na druhém konci a systém vyhřívání vody i kanalizace je nevyhovující, musí se počítat s razantnějšími stavebními zásahy.

Druhý způsob změny stávající koupelny předpokládá zachování odpadů a rozvodů vody v původním stavu. Vymění se jen obklady a sanitární zařízení za nové a více vyhovující. Velmi dlouho bylo trendem spojovat koupelnu s toaletou a to hlavně v panelákových bytech, kterých se zejména týká jednodušší způsob rekonstrukce. Důvodem bylo hlavně zvětšení prostoru.

 

Více na Tyden.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe