Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Sprchové kouty

Jak na sprchový kout?

Jak na sprchový kout?

Jednou z nejdůležitějších vlastností sprchového koutu by měl být dostatek prostoru, který zaručí pohodlnou očistu těla. V porovnání s vanou má své nevýhody. Například nemůžete si pohodlně sednout a relaxovat. Pravda, pokud nemáte dostatečně prostorný sprchový kout, představa tureckého sedu ve sprchové vaničce je trochu směšná.

Výrobci však mysleli i na tento problém a přišli na trh s celkem chutným řešením. A tím je speciální sedací vanička dostatečně hluboká na umístění sedadla. Další a velmi oblíbenou variantou se stávají i samostatná sedadla do sprchových koutů, které lze připevnit na zeď. Jejich výhoda spočívá v tom, že je můžete kdykoli sklopit, abyste se při sprchování neodírali. Tak zabírají jen minimum prostoru. Vyrábějí se z hygienických materiálů, jako jsou různé plasty nebo omyvatelné textilie, například skrimlen. Kromě materiálu si můžete vybrat z několika barevných odstínů. Další prokázanou výhodou těchto malých a nenápadných mokrých židlí je, že vám nehrozí úraz při uklouznutí. 

Více na www.naseinfo.cz/stavby-a-stavebnictvi/interier/koupelny/jak-na-sprchovy-kout

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe