Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Sprchové kouty

Jak si správně vybrat sprchovou zástěnu

Jak si správně vybrat sprchovou zástěnu

Budujeme koupelnu od píky nebo "jen" ladíme detaily? Výsledky vašeho snažení při rekonstrukci či budování koupelny nejsou dány jen investovanou částkou ale zejména tím, zda se musíe držet svávajího stavu (například bydlíte-li v pronájmu a rozsáhlejší stavební úpravy jsou mimo diskusi či se vám nechce do cizího majetku příliš investovat) nebo  zda si budujete místo vlastní relaxace a jediné čím jste omezeni je velikost prostoru. V obou případech pro vás máme několik tipů.

Jak velký kout a vstupní otvor si vybrat
 

Velikost sprchového koutu je přímo úměrná prostorovým možnostem celé koupelny a potřebám jednotlivých členů domácnosti. Při volbě velikosti doporučujeme zejména vzít v úvahu pohodlnost vstupu do sprchového koutu. Z vlastní zkušenosti doporučujeme, aby šíře vstupu do koutu byla zhruba na šíři ramen nebo o něco málo větší. Nejen, že se vám bude sprchovou zástěnou dobře do koutu vstupovat, ale i samotné sprchování pro vás bude příjemným zážitkem a nebude spojeno s pocity klaustrofobie.

Více na www.perfecto.cz/poradna/tipy-a-rady/sprchove-kouty/jak-si-spravne-vybrat-sprchovou-zastenu

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe