Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Sprchové kouty

Jak vybrat mezi sprchovými kouty?

Jak vybrat mezi sprchovými kouty?

Je známo, že sprchování šetří nejen čas, ale také peníze. Je ekonomicky výhodnější než koupání, protože právě při sprchování nespotřebujete tolik vody, jako v plně napuštěné vaně. V mnoha domácnostech zvolíme pro každodenní hygienu raději sprchování a koupel ve vaně si dopřáváme o víkendech, kdy nejsme omezeni časem.

Jak sprchový kout vybírat?

Při výběru sprchového koutu je dobré se řídit základními parametry. Tím prvním je velikost, která je stěžejní. V podstatě se vám do koupelny vejde jakýkoli sprchovým kout, jaký se vám líbí, ale pravdou je, že pokud na něj nemáte dostatek místa, v malé koupelně jeho design a v neposlední řadě i funkčnost zanikne, když nakonec zjistíte, že dveře nejdou pohodlně otevřít. Vybírejte proto takový kout, který bude nejen praktický, ale budete se v něm i cítit pohodlně. Určitě by neměl vyplnit celou koupelnu. Měl by být umístěn tak, abyste měli zajištěný pohodlný a bezpečný vstup a výstup.

Více na www.ceskestavby.cz/clanky/sprchove-kouty-koupelny-sprchy-5474.html

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe