Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Umyvadla

Vyberte to správné umyvadlo

Vyberte to správné umyvadlo
Zařizujete nebo rekonstruujete svou koupelnu? Pak se jistě neobejdete bez nového umyvadla! Ale víte si rady s jeho výběrem? Které umyvadlo je to pravé pro Vaši koupelnu? Zkusíme Vám poradit, na co konkrétně se při výběru umyvadla zaměřit!

Na velikosti záleží 
O umyvadla dnes skutečně není nouze. Klasická, nábytková, zápustná, kulatá, hranatá, rohová, v různých barvách, designech a provedeních. Výběr umyvadel je tak bohatý, že si nikdo nemůže stěžovat, že by trh se sanitou neuspokojil jeho požadavky. Je zde však jiný problém. Jak poznat, které umyvadlo se hodí právě do Vaší koupelny, a to jak po estetické, tak po praktické stránce? Začněme tím, že na velikosti skutečně záleží. Při pořizování nového umyvadla je v prvé řadě důležité, vzít v úvahu velikost konkrétní koupelny. Příliš malé, stejně jako příliš velké umyvadlo se může stát zdrojem nepříjemností, které učiní z Vašeho koupelnového života, který by měl být pohodový, hotové peklo. 

Více na www.utulnydum.cz/clanek/Vyberte-to-spravne-umyvadlo-pro-Vasi-koupelnu

 

 

 

 

Článek je ze seriálu rekonstrukce koupelny portálu UtulnyDum.cz.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Darina  (28.12.2016 12:40)

Už jsem viděla různé umyvadla a pochopila jsem, že nízko spádového opravdu nechci. Vůbec to pěkně neodtéká. Sice je to do stylu vypadá dobře, ale užitkovo je to naprosto k ničemu. Také jsem koukala už nějaké ty doplňky do koupelny dívala přes eko-domov.cz. Už jsem si tam nějaké drobnosti zakoupila do prádelny - také tam mám malé umyvadlo a sprchový kout a potřebovala jsem si zakoupit novou hadici, neboť již protékala a po novém roce chceme obnovit celou koupelnu :) Už se nemohu dočkat, protože vypadá jako kdyby tam prošlo stádo koní.

míša  (14.10.2016 11:10)

My nějakou dobu přemýšleli, jestli radši pořídit jedno větší umyvadlo a nebo dvě menší vedle sebe a nakonec jsem vybrali ty dvě menší https://www.eko-domov.cz/umyvadlo-keramicke-elita-barcelona-60-na-skrinku. Když se maluju v kopupelně, tak aspoň nemusím uhýbat příteli, když si čistí zuby nebo když se holí a ranní chystání je rychlejší. Obě umyvadla máme na desce z masivu a vypadá to moc hezky


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe