Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 
Vany

Egoistická vana

Egoistická vana

Máte rádi experimenty a odvážné nápady? Navzdory vynaloženému úsilí vám připadá váš byt nudný a neosobní? A což takhle dát si vanu do ložnice, nebo dokonce do obývacího pokoje a návštěvy přijímat v horké lázni? I když nejste přímo exhibicionisté, neznamená to, že si trochu takové nekonvenční svobody nemůžete dopřát.

Trend otevřených prostorů a prolínání jednotlivých funkcí obytných místností zasáhl i umístění a charakter koupelny. Původně výhradně soukromou a striktně uzavřenou místnost určenou jen k očistě těla architekti stále více začleňují do ložnic, ale i do dalších obytných místností. Dnes se koupelna spíše vnímá jako místo pro oddech a nabrání nových sil do dalšího dne a tomu odpovídají i její nová podoba či rozměry. Novinkou je i vyčlenění vany z prostoru koupelny; přesouvá se do obytných místností jako samostatný prvek a koupelně zůstává původní funkce. Vana může být přímou součástí ložnice, případně jiné obytné místnosti, nebo se může ledabyle ukrývat za skleněnou tabulí či zástěnou.
 

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe