Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 

Koupelny

Vybírejte spotřebiče i ostatní vybavení za pomoci recenzí

Věděli jste o tom, že na internetu můžete navštívit užitečné webové stránky, na kterých najdete rady, jak vybrat různé elektrospotřebiče, elektroniku do kuchyně, koupelny, nebo kdekoli do interiéru?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Štěstí je dobré jít naproti, abychom jej potkali co nejdřív. To se říká v oblasti vztahů, na poli vzdělávání i pracovní kariéry, ale také co se týče finanční výhry.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nepodceňujte výběr a údržbu koupelnové baterie

 Jak poznáte, že je páková baterie kvalitní? Klíčový je typ kartuše, která se skládá ze dvou keramických destiček s otvory umístěnými proti sobě. Zdvihání a otáčení páky tyto destičky posouvá a reguluje průtok vody. Dalším kamínkem v mozaice kvality je materiál těla baterie. K tomu nejlepšímu patří mosaz – nejenže odolá vlhku, ale vydrží také nadměrnou zátěž. Pokud je mosazný výlitek poniklovaný, je ještě odolnější. Za pozornost však stojí také ušlechtilá ocel. Je odolná, hygienická, dlouho vydrží a vypadá dobře.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Rekonstrukce koupelny

Znáte to asi všichni, kdo obýváte, či aspoň nějaký čas jste obývali panelákový byt, který ukrýval v různých podobách a materiálech provedené jádro, sestávající z malé koupelny a ještě menšího WC. Tento prostor se při rozmachu automatických praček smrskl na jakousi úzkou nudli mezi umyvadlem, vanou a právě pračkou.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Sapho koupelny

Vyberte si vanu

10.2.2011Vyberte si vanu

Vybrat si správnou vanu do koupelny není zas až tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vyznat se v džungli tvarů a materiálů vyžaduje čas a pečlivou rozvahu. Vanu si přece nepořizujete na pár měsíců, ale na pěknou řádku let.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vybíráme sprchový kout

Sprchování je pro běžnou denní hygienu výhodnější, rychlejší, praktičtější a z hlediska úspory vody ekonomičtější. Sprcha totiž šetří čas i peníze, protože spotřebujeme několikanásobně méně vody než při koupání. Vstup do sprchového koutu je také snazší a bezpečnější než do vany, což ocení starší a nemocní lidé. Proto je dnes sprchovací zařízení neodmyslitelnou součástí každé moderní koupelny. Zabírá mnohem méně místa a často i vanu zcela nahrazuje.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nábytek do koupelny: Jaký materiál vybrat?
Váháte, zda do koupelny pořídit volně stojící kusy nábytku, nebo vestavěné skříně Komandor.cz? Záleží i na výběru materiálu. Nábytek do koupelny musí být totiž perfektně chráněn proti vlhkosti.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vybíráme WC mísu neboli klozet

Každý tam jednou musí… Ne, teď nebudeme probírat zákonitosti života a smrti, ale „onu místnůstku“, kam i císař pán chodí sám. Ještě přesněji, samotnou záchodovou mísu, čili klozet.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe